Kust tellida koristaja

Home » Koristusteenus » Kust tellida koristaja

 

Kodukoristamist peavad seda teenust pakkuvad ettevõtjad mugavusteenuseks, mis ei peagi maksma vähe. Koristaja tunnihind on u. 9-16€, kahetoalise korteri jõuab valmis mõne tunniga.

 

Tavalise korteri, näiteks 60m2 kolmetoalise korteri koristamiseks võib kuluda aega u. kolm tundi. Esimesel korral läheb tõenäoliselt veidi kauem, ent järgnevatel kordadel juba kiiremini. Maja puhul võib aega minna 5-6tunnikest. Mida pisem on kodu ja mida enam on seal kõikvõimalikke vidinaid, seda rohkem võtab koristamine aega. Suurte vabade pindade puhastamine läheb kiiremini Alati kõige määrdunumad kohad on vannituba ning köök. Kindlasti on vaja selgusele jõuda kas puhastusvaheneid peab ise soetama või on need ikka koristaja või ettevõtte poolt. Enamus firmad soovivad oma vahendeid kasutada, sest tuleb kindel olla, et iga pinna puhastamisel kasutataks õiget vahendit – valet puhastamisvahendit kasutades võib kalli materjali aja jooksul sootuks ära rikkuda. Lihtsamat hooldust peaksid kõik pakkuma, lisamüügina võidakse pakkuda, akendepesu, triikimist, külmiku pesu ning teisi erilahendust vajavaid asju. Kindlasti võiks kohe erilahenduste all välja tuua kõrge lae all redeliga ronimist, tekstiilist asjade keemiline puhastus. Eraisikust koristajad lihtsalt lehekuulutusest, sõprade ja tuttavate kaudu, kuid probleemide ilmnedes võivad nad lihtsalt ära kaduda.

 

Teenuse tellija õigused on ainult siis kaitstud kui on sõlmitud kirjalik leping.

 

Kui tellida mingi teenus siis ametlikult fikseeritud ost muudab õigused kaitstuks ja tagab meelerahu. See on ka selleks oluline, et maksud maksmata jää. Kui on kokku lepitud, et kaks korda nädalas käib koristaja ning kui see on lepingus fikseeritud ja ta tegelikult ei käi, siis saab seda vaidlustada ja on võimalik ameti poole pöörduda.  Kui see on suusõnaliselt kokku lepitud, siis suusõnaline leping on ka tegelikult juriidiliselt pädev, ega tõenda seda. Siis peab sul olema keegi tunnistaja kõrval, kes ütleb, et jah, tõepoolest, meil oli niimoodi kokku lepitud Teenusepakkujad sõlmivad kliendiga ka vastutuskindlustuslepingu, mille järgi vastutab ettevõte millegi kadumise või purunemise eest.

Kas inimesed tõesti nii kergesüdamega kutsuvad endale koristajaid koju ?

Kui nad juba otsivad kes nende maja koristaks siis on nad ilmselgelt otsuse vastu võtnud, et tahavad endale koristajat. Soovituse jõud on suur ja sealt tulenevalt on inimesed ka helistanud firmadesse ning palunud sama koristajat kes nende tuttavate juures end juba tõestanud. Teenust pakkuv ettevõte võiks hoolitseda selle eest, et teenust käib pakkumas üks ja sama koristaja. Ka on inimesi kes püsivad esimestel kordadel kodus ning hoiavad koristustöödel silma peal, kui isegi kõige pedantsemate klientide usaldus võidetakse õigepea ning nad saavad juba oma asjadega tegeleda kui neile tuttav koristaja koristab nende kodu.

Comments are closed

Footer Column 2

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 3

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

A wordpress theme from BWThemes