Väikse rahakotiga tudengi vaatenurgast

Home » Blogi » Väikse rahakotiga tudengi vaatenurgast

Mõned nipid, kuidas tudeng peaks korterit üürima.

Esimesed koolinädalad mööduvad märkamatult sobivaid õppeaineid valides, ainepunkte kokku liites ja koolieluga kohanedes, aga hea sõber tahab su oma diivanilt lõpuks siiski välja visata, on nüüd viimane aeg tegeleda ka elupaiga otsingutega.Hinda oma rahalisi võimalusi

Kõige ideaalsem variant oleks üürida endale korter, mitte elada vanemate juures või ühikas. Igaljuhul oleks nii lihtsam, kuid kui soovid endale üürikorterit võtta, võib ka arvestada, et esimene väljamakse on korteri tagatisraha, esimese kuu üür ning läbi kinnisvarafirma korterit üürides lisandub ka maakleritasu, mille suurus on üldjuhul võrdne ühe kuu üüriga.

Pluss üürule tuleb ka maksta igakuu vett, elektirt ja ühistukulusi., mis siiski olenevad korteri soojustusest, suurusest ja enda harjumustest.. Enne üürimist tuleb olla kindel, et nende katmiseks oleks piisavalt vabasi vahendeid.

Korteri asukoht

Üldjuhul on kallima üürihinnaga kesklinn ja selle vahetu ümbrus. Mida kesklinnast kaugemale, seda madalamaks läheb üürihind. Jällegi peab arvestama, et korterist võivad väga olulised kohad liiga kaugele jääda.

Korteri mööbel

Kui korter sisaldab väga eluks vajalikke asju siis ka üürihind muutub tänu sellele kallimaks. Kui oled tulnud uude linna õppima ning endal mööblit ja kodumasinaid pole, uuri kindlasti korterit üürides, millised asjad jäävad korterisse ning kontrolli üle nende seisukord. Soovitame sõlmida ka lepingu lisa, kus tuleks ära märkida kõik korterisse sisse jäävad asjad ja nende olukord. Vajadusel pildista asjad üles, et vältida hilisemaid arusaamatusi.

Uuri kinnisvaraportaalel.

Jätkuvalt leidub palju korteriomanikke, kes lisavad enda pakkumised tasuta kuulutusteportaalidesse.

Proovi ka nutitelefonidele mõeldud mobiiliaplikatsioone.

Kui sul on taskus nutitelefon, tasub ka see üürikorteri otsimisel appi võtta. Tõmmates alla mobiilirakenduse on sul võimalus kohe saada teada kas telefoni või epostile kui mõni uus kuulutus peaks lisanduma. Kui maksad üüri pangamaksetega, võid kindel olla, et korteriomanikuga vaidluse tekkides saad kergelt tõestada, et oled oma kohustused korrektselt täitnud.motell

Comments are closed

Footer Column 2

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 3

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

A wordpress theme from BWThemes