Õigusabi – Kuidas pääseda “peavalust.”

Home » Juriidiline abi » Õigusabi – Kuidas pääseda “peavalust.”

Moodused õigusabi kulude kokkuhoidmiseks.

Kui asjad on juba jõudnud kohtusse siis on vaja leida hea jurist või advokaat. Kuna ettevõtteid on palju ja konkurents tihe, siis ära unusta küsida allahindlust. Küsi fikseeritud hinnaga pakkumistleida võimalusi liigsete kulude vältimiseks. Sõlmi kohtuväliseid kokkuleppeid. Anna esindajale võimalikult palju informatsiooni mis aitavad teda.

Hoia kokku aega

Vaata ka teisi advokaadibüroo või agentuuride pakkumisi.

Tea millal juristiabi on vaja ning millal oleks võimalik ka üksi hakkama saada. Paljudel juhtudel ei ole vaja juristi poole pöörduda. Küll aga keerulisemates olukordades, kus vigade parandamine võib osutuda kalliks, on mõistlik ennetadaprobleemide tekkimist konsulteerides olulistes otsustes juristiga. Nii nagu tervisega on ennetamine mitu korda mõistlikum ja kasulikum, kui tagajärgedega tegelemine. Eelista juristiga kohtuda tema büroos, sest nii väldid juristi ajakulu kohale tulemisega seoses. Kindlasti ei hakka jurist ilma tasuta kohapeale tulema.Valmista ise dokumentide algversioonid, sest tühjalt kohalt dokumendi koostamise alustamine on oluliselt kulukam.Koonda relevantne materjal ja hoidu ebaoluliste materjalide edastamisest läbitöötamiseks.

Koosta kirjalikud dokumendid tähtsate tehingute puhul

Kui tegemist on oluliste tehingutega nagu auto ostmine-müümine, laenu andmine või eluaseme muretsemine, vormista alati kõik korrektsele dokumentidele. Enamik lihtsamaid dokumente on ise koostavad. Kui tegu on vähegi suuremate tehingutega nagu eelpool nimetatud, siis on mõtekas lasta advokaadil silm üle visata.

Leia õige jurist või advokaat.

Ilmselgelt kõige olulisem on siiski kogemustega inimene. Juristiameti puhul peab olema inimene väga kindla suunaga ning olema oma ala spetsialist. Õige juristi valimine aitab kindlustada, et saadakse adekvaatset abi ning ei raiska liigset ressurssi.

Küsi juristilt järgevaid küsimusi, et eemaldada terad sõkaldest. Kas neil on olnud ka sarnaseid juhtumeid oma karjääri jooksul. Mis on nende tulemuseks olnud? Kaua olete praktiseerinud õigust? Mis on nende kodulehekülg ? Enne kohtumist on hea üle uurida mis oleks parimad dokumendid millest alustada ning mis asjad peaksid kaasa võtma.

Küsi allahindlust tavapärasele tunnihinnale.

Üks inimene kes teeb kõike enam vähem ei pruugi tegelikult mitte midagi hästi teha, Nii ei pruugi eraisikute ja väikeste büroodega abi olla regulaarne. Alati proovi lepingule saada fikseeritud hind millele lisasummasi ei lisandu. See võimaldab kontrollida oma õiguskulusi ning üleüldiselt majanduslikult teadlikum olla. Kuna tuleks minna juristu juurde ? Kui teil on vaja mingi konkreetne tulemus kätte saada. Uuri millised oleksid alternatiivsed lahendused, kui hind väljub kontrolli alt siis tasuks alati ise uurida alternatiivseid pakkumisi, et leida endale parimad tingimused.

Mida teha

• Vali välja 3 sobivat advokaati

• Küsi kas oleks võimalik konsultatsioon, et saaks teada algse hinna.

• Alati uuri äkki on võimalik saada fikseeritud hind. Alati ei pruugi olla soodsaim valik nõuanne parim. Arvesta alati advokaadi kvalifikatsiooniga ja küsi julgelt personaalset hinda. Mõistlik investeerida vajaliku tulemuse saavutamiseks kallimasse varianti.

kohus

Kohtuvaidlused võivad osutuda väga pikaks ning kalliks. Võimalusel tuleks proovida osapoolte vahel kohtuvälistelt küsimus lahendada.

Sa võiksid usaldada oma kaitsjat täielikult.

Andes oma kaitsjale kõik vajalikud detailid siis suudab ta langetada kindlasti paremaid otsuseid.. Kõikide dokumentide olemas olu lihtsustab oluliselt protsessi. Valel on lühikesed jalad ning pole mõtet valetada olukorda endale soosival moel. Alati võivad varjatud asjaolud tuua endaga kaasa situatsioone mida vaja poleks olnud.

Comments are closed

Footer Column 2

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 3

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

A wordpress theme from BWThemes